RESTAURANT DE MANGERIE MAASTRICHT
Culinair genieten aan de Maas
Dineren met een Limburgse touch
Vanuit grote ramen heeft u een prachtig uitzicht over de Maas en de oude binnenstad van Maastricht. Hier, op de grens van het chique Wyck en het trendy Céramique, bevindt zich restaurant ‘De Mangerie’, gevestigd in het Crowne Plaza Hotel.

Culinair genieten
De klassieke chique en trendy invloeden van deze twee wijken komen zowel terug in het mediterraans getinte interieur, met warme houttinten, als op het bord. Hier geniet u van een heerlijke culinaire avond!

VOOR RESERVERINGEN BEL:
+31(0)43 350 91 91
ENJOY HOTEL CROWNE PLAZA MAASTRICHT
Restaurant & Bar
BUSINESS LUNCH
Wilt u genieten van een heerlijke lunch tijdens een drukke werkdag of afspraak? Wij hebben de oplossing! Maak kennis met onze business lunch. Deze lunch bestaat uit twee gangen en wordt binnen 30 minuten geserveerd.
HIGH TEA
Geniet van een high tea in een sfeervolle omgeving met uitzicht over de Maas. De high tea bevat:
- Een glas prosecco of een non-alcoholisch alternatief
- Huisgemaakte seizoenssoep
- Een selectie van jouw favoriete thee (onbeperkt)
- Een etagère met elegante sandwiches en Engelse zoetigheden
- Verse smoothies en hartige gerechtje
MEN’S TEA
De ‘Men’s Tea’ is een variant op de traditionele high tea. Wilt u eens iets anders proberen? Kies dan zeker voor dit alternatief. Geniet van seizoensbier, soep van de dag, een plank met warme en koude hapjes, brood en smeersels.
RESTAURANT DE MANGERIE
Stunning Views | Exquisite Cuisine | Exceptional Wines